Scaun suspendat gri inchis KOLUMBIA, cu perna colorata cu model
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac cu adaos de poliester
- Metal
- Pernă: Poliester
Culoare
- Gri închis
- Vopsit cu model
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Diametrul scaunului: 60 cm
- Înălțimea spătarului: 42 cm
- Înălțimea totală: 130 cm
- Lungimea ciucurilor decorativi: 20 cm
- Înălțimea de la scaun la agățare: 112 cm
- Lungimea frânghiilor suspendate: 81/101 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Scaun suspendat în stil boho cu pernă
- Structură metalică împletită cu frânghii moi
- Posibilitate de agățare într-un sau două puncte
- Scaunul ar trebui protejat de intemperii
- Suportul nu este inclus în pachet
Legănarea nu este doar o distracție – este un ritm care liniștește corpul și mintea. Scaunul suspendat în stil boho vă învăluie delicat și vă permite să vă relaxați cu un sentiment de libertate. Doar acordați-vă un moment pe balcon, în grădină sau într-un colț liniștit al casei și lăsați-vă purtați de mișcarea care aduce armonie și echilibru interior. Legănarea devine astfel o parte naturală a relaxării zilnice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | metal, Tesatura |
| Greutate: | 5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 130 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Cadru: | Nu |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Material scaun: | Bumbac, Poliester, Metal |
| Metoda de prindere: | Cu prindere |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)