Scaun suspendat negru KOKON cu suport, fara perna
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Ratan sintetic
- Cadru din oțel
Culoare
- Negru
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Înălțimea șezutului: 72 cm
Dimensiuni suport
- Diametru: 105 cm
- Înălțime: 200 cm
- Diametru tijă: 4,5 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
Specificații
- Pachetul conține: scaun, arc suspendat și suport
- Posibilitate de utilizare în interior și exterior
- Livrat dezasamblat
Avertismente de siguranță
- Folosiți scaunul numai după asamblarea completă. Asamblarea este realizată de fiecare client pe propria răspundere.
- Înainte de a vă așeza în scaun, asigurați-vă că suportul este bine fixat.
- Scaunul nu este destinat balansului brusc lateral.
- Dacă folosiți un suport pentru suspendarea scaunului, plasați-l pe o suprafață plană și solidă, unde va fi stabil, de exemplu, pe podea sau pe o terasă pavata.
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unui adult.
u bucurați de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc de ședere, ci și un mod de a încetini și de a reîncărca energia. Balansarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați în grădină, fie în interior, citind cartea preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu și noul dvs. loc preferat de relaxare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| EAN: | 5904610812679 |
| Culoare: | Neagra |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 200 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Fara captuseala |
| Diametru: | 105 cm |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 70 cm, 115 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Latimea fotoliului: | 108 cm |
| Material scaun: | Ratan artificial, Otel |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Asamblarea fotoliului suspendat KOKON
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)