Hamac ZENVIO 200x80 cm, alb + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nylon
Culoare
- Alb – off white
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungimea frânghiilor de fixare: cca 35 cm
- Frânghii de legare: 2 m
- Dimensiunea genții: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din țesătură de bumbac rezistentă
- Include o pungă pentru transport facil
- Sunt incluse 2 funii de legare
Bucurați-vă de odihna bine meritată cu un hamac confortabil, care vă ajută să creați un loc plăcut pentru relaxare atât acasă, cât și în aer liber. Datorită designului ușor și practic, poate fi agățat cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon, sau să-l luați cu dvs. într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confort la fiecare pauză, citirea unei cărți sau pentru relaxare în aer liber. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de liniște când doriți să încetiniți ritmul și să vă bucurați de calm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 1 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)