Hamac ZENVIO 200x80 cm, gri-alb + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nailon
Culoare
- Alb - gri
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungimea corzilor pentru fixare: cca 35 cm
- Frânghii de agățare: 2 m
- Dimensiune geantă: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din țesătură de bumbac rezistentă
- Include un săculeț pentru transport facil
- Include 2 frânghii de legare
Bucurați-vă de odihna binemeritată cu un hamac confortabil care vă va ajuta să creați un loc plăcut pentru relaxare atât acasă, cât și în aer liber. Datorită designului său ușor și practic, îl veți putea agăța cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon sau îl puteți lua cu dumneavoastră într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confortul la fiecare odihnă, cititul unei cărți sau relaxarea în aer liber. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de liniște, când doriți să încetiniți pentru un moment și să vă bucurați de pace.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Gri |
| Greutate: | 1 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)