Hamac ZENVIO COMFORT 200x80 cm, portocaliu + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nailon
- Lemn
Culoare
- Portocaliu, galben, bej
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungimea sforilor pentru fixare: cca 35 cm
- Frânghii de fixare: 3 m
- Dimensiunea genții: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din material textil rezistent din bumbac
- Barele de distanțare oferă un confort sporit în timpul relaxării
- Include un săculeț pentru transport ușor
- Include 2 frânghii de fixare
Aveți parte de o odihnă binemeritată cu un hamac confortabil, care vă ajută să creați un loc plăcut pentru relaxare atât acasă, cât și în aer liber. Datorită designului ușor și practic, îl puteți atârna cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon sau îl puteți lua cu dumneavoastră într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confortul în timpul fiecărei relaxări, citit de cărți sau lenevit în aer liber. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de liniște, când doriți să vă încetiniți ritmul și să vă bucurați de liniște.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Portocaliu |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Lemn, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)