Hamac ZENVIO COMFORT 200x80 cm, rosu + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nailon
- Lemn
Culoare
- Roșu, galben, verde, albastru
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungimea corzilor de fixare: cca 35 cm
- Funiile de legare: 3 m
- Dimensiunea sacului: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din țesătură de bumbac rezistentă
- Barele de despărțire ale funiilor asigură un confort mai mare în timpul odihnei
- Include un săculeț pentru transport ușor
- Include 2 funii de legare
Bucurați-vă de odihna meritată cu un hamac confortabil, care vă va ajuta să creați un loc plăcut pentru relaxare acasă și în aer liber. Datorită designului său ușor și practic, îl puteți agăța cu ușurință în grădină, terasă, balcon sau îl puteți lua cu dvs. într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confort la fiecare odihnă, citit de carte sau leneveală la aer curat. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de relaxare, când doriți să încetiniți un moment și să vă bucurați de liniște.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Rosie |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Lemn, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)