Lenjerie de pat din microfibra LIORA albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibră
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibră. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate dimensională. Se remarcă de asemenea prin structura plăcută, moliciune și faptul că nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o atingere fină, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibră - poliester
- Greutate specifică: 90 g/m2
Culoare
- Albastru
- Alb
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1 dată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălat: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria de pat nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria de pat
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna întoarsă pe dos și închisă
- Utilizați detergent potrivit pentru materialul și cromatica lenjeriei
- După spălare, alegeți o centrifugare delicată
Conținutul pachetului în funcție de variantă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă pentru pilotă 200 x 220 cm | 2 huse pentru pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Albastru |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 90 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Motiv lenjerie de pat: | Dungi, Abstract |
| Stil lenjerie de pat: | Scandinav, Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)