Lenjerie de pat din microfibra RIBBON LOVE albă
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
Alegerea bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin delicatețe, căldură și stabilitate a formei. Se remarcă și prin structura sa plăcută, moliciune, și în plus nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o atingere delicată, atunci microfibra este creată special pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
Culoare
- Alb
- Roz
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, minim 1x la 14 zile
- Temperatura de spălare recomandată: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat temeinic
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și cu fermoarul închis
- Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei
- După spălare, optați pentru o centrifugare delicată
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc. husă pentru pătură 140 x 200 cm | 1 buc. husă pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5906679844363 |
| Culoare: | Alb, Roz |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Imagine, Inima, De Valentine’s Day |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)