Fata de perna din polibumbac HERBAR POLY 45x45 cm, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 50% bumbac | 50% microfibră - poliester
Culoare
- Bej
- Verde
- Galben
- Roșu
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
Specificații
- Nu albiți, nu curățați chimic
- Temperatura recomandată de spălare 40 °C
- Uscați în uscător la temperatură scăzută, până la 60 °C
- Nu necesită călcare
- Închidere cu fermoar
- Pachetul conține 1 bucată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din policoton |
|---|---|
| EAN: | 0710535829815 |
| Culoare: | Bej |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Material: | Polibumbac |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,1 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Huse de perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Doua fete: | Nu |
| Lungime: | 45 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Flori |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Numarul de bucati din pachet: | 1 |
| Seturi: | Fata de perna individuala |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)