Husa de perna alba tip plic
Produse asociate
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
MODEL PREFERAT
Lenjerie de pat hoteliera din microfibra JASMINE alba - dunga 2 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 67 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
42 Lei
–19 %
Perna matlasata 50 x 60 cm
In stoc
(>10 buc)
34 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
MODEL PREFERAT
210 Lei
–50 %
Lenjerie de pat hoteliera din satin damasc alba
In stoc
(>10 buc)
105 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
105 Lei
–60 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
42 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–35 %
Perna matlasata 40 x 40 cm
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–29 %
Perna matlasata 45 x 45 cm
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
84 Lei
–33 %
Perna matlasata Premium 70 x 90 cm
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
63 Lei
–55 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Preț foarte scăzut
84 Lei
–42 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
48 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
96 Lei
–1 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
84 Lei
–30 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
84 Lei
–55 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
de la 73 Lei până la –22 %
Lenjerie de pat hoteliera din microfibra JASMINE sampanie - dunga 2 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 61 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
MODEL PREFERAT
de la 63 Lei până la –8 %
Lenjerie de pat hoteliera din microfibra JASMINE menta - dunga 2 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 59 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Husa de perna alba cu nasturi
In stoc
(>10 buc)
de la 25 Lei
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat pentru hoteluri |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni perna: | 40 x 60 cm, 45 x 45 cm, 50 x 60 cm, 50 x 70 cm, 70 x 90 cm, 40 x 80 cm |
| Gramaj: | 150 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 90 °C |
| Greutate: | 0,1 kg, 0,2 kg, 0,15 kg, 0,25 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Monocroma |
| Stil lenjerie de pat: | Minimalist |
| Inchidere: | Tip plic hotel |
| Pret: | Leftine pana la 80 Lei |
| Seturi: | Fata de perna individuala |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)