Scaun de pescuit pliabil cu geanta PIKE, maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Metal
- Poliester
Culoare
- Model: Camuflaj
- Culori: verde, negru, maro
Dimensiuni când este desfășurat
- Latime: 32 cm
- Inaltime: 60 cm
- Adancime: 28 cm
- Dimensiuni scaun: 25 x 27,5 cm
Dimensiuni pliate
- Latime: 35,5 cm
- Inaltime: 46,5 cm
- Adâncime: 4 cm
Proprietăți
- Cu un spatar confortabil
- Cu geanta pentru accesorii
- Economisește spațiu atunci când este pliat
- Cu mânere practice de transport
- Fabricat din materiale de înaltă calitate
- Cadrul este fabricat din țevi rezistente și durabile
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5907451300756 |
| Culoare: | Maro, Verde |
| Material: | metal, Poliester |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 32 cm |
| Tip: | Asezat |
| Inaltime: | 60 cm |
| Adancime: | 28 cm |
| Aspect: | Scaun |
| Capacitate de incarcare: | 90 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Pliabil: | Pliabil |
| Pozitionare: | Fixa |
| Stil: | Rustic |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)