Scaun pliabil de camping VENTO 38 cm, albastru
Produse asociate
Reduceri
247 Lei
–45 %
Scaun de masa KATO din plastic, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Seturi avantajoase
279 Lei
–22 %
Set 2 bucati scaune de gradina TAVERNO negru
In stoc
(>10 buc)
215 Lei
Reduceri
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Reduceri
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, verde
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
150 Lei
–10 %
Masa rotunda de gradina cu blat de sticla ISLAND 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Noutăți
Seturi avantajoase
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/galben
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Seturi avantajoase
555 Lei
–5 %
Set de gradina KATO ISLAND - 2 scaune si masa semicirculara, negru
In stoc
(>10 buc)
527 Lei
Noutăți
Seturi avantajoase
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masuta rotunda, negru/alb
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Noutăți
148 Lei
–7 %
Masa de gradina rotunda cu blat de sticla ISLAND BLACK 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
137 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Poliester
Culoare
- Albastră
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Adâncime: 38 cm
- Înălțime: 38 cm
- Capacitate: 80 kg
- Greutate: 0,339 kg
Specificații
- Ideal pentru camping, festivaluri sau picnic
- Pliabil și compact
- Fabricat din material durabil și rezistent la apă
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5701390647985 |
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 0,339 kg |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 38 cm |
| Adancime: | 38 cm |
| Capacitate de incarcare: | 80 kg |
| Pliant: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)