Noptiera Venuci stejar
Produse asociate
344 Lei
–27 %
Noptiera Ilona stejar
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
248 Lei
279 Lei
–19 %
Noptiera Ilona pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
226 Lei
344 Lei
–27 %
Noptiera Ilona arin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
248 Lei
344 Lei
–27 %
Noptiera Ilona nuc
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
248 Lei
365 Lei
–26 %
Noptiera Ilona gri
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(1 buc)
270 Lei
Seturi avantajoase
428 Lei
–4 %
Noptiere HAVANA (2 buc), stejar trufa
In stoc
(1 buc)
407 Lei
Seturi avantajoase
428 Lei
–4 %
Noptiere HAVANA (2 buc), alb
In stoc
(8 buc)
407 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni noptieră:
| Înălțime | 48 cm |
| Lăţime | 42,5 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Lățimea corpului | 42,5 cm |
| Înălțimea corpului | 22 cm |
| Adâncimea corpului | 35 cm |
| Dimensiunea mânerului | 8 x 3 cm |
| Dimensiunile interioare ale sertarului | 31,5 x 25,5 cm |
| Înălțimea frontului sertarului | 17 cm |
| Grosimea plăcii | 2 cm |
Notă: Nuanța culorii de stejar poate varia ușor în funcție de lotul de producție.
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Noptiere |
|---|---|
| EAN: | 8596605029758 |
| Material: | Lemn de molid |
| Greutate: | 8,4 kg |
| Latime: | 42,5 cm |
| Inaltime: | 48 cm |
| Adancime: | 35 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)