Patura Cocolino microplus WINTER DEER, gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra - poliester
Culoare
- Gri
- Alb
Dimensiuni
- 150 x 200 cm
Specificații
- Textilie fină, moale și călduroasă
- Material care nu necesită călcare
- A nu se înălbi
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 2631502027462 |
| Culoare: | Alb, Gri |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 200 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Latime: | 150 cm |
| Tip: | paturi si pleduri |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | De Craciun |
| Dimensiune: | 150 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)