Patura din microplus Culoare roz, VIOLET 200x230 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester
Culoare
- Roz
Dimensiune
- 200 x 230 cm
Caracteristici
- Confecționată din poliester 100%, cu un finisaj micro-pluș
- Material călduros și moale
- Pătura din lână, micropluș, microflanel sau bambus nu necesită călcare
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 8596605057584 |
| Culoare: | Roz |
| Material: | Poliester |
| Gramaj: | 300 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 200 cm |
| Tip: | paturi si pleduri |
| Lungime: | 230 cm |
| Model: | Monocrom |
| Dimensiune: | 200 x 230 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)