Perna decorativa MELANIE 45x45 cm, albastra
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior MILLY INDIGO 50x30 cm, cu model
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de exterior ELAROSA 45x45 cm, crem
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de calatorie MICKEY MOUSE 30x30 cm, alb
In stoc
(>10 buc)
35 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
42 Lei
–40 %
Perna decorativa Craciun albastra
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior CALINO 45x45 cm, verde albastru
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
40 Lei
–35 %
Perna decorativa MADISON MAXIME INDIGO 50x50 cm, albastru
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna decorativa rotunda MATS 40 cm, taupe
In stoc
(10 buc)
40 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior EMPARO 50x50 cm, maro
In stoc
(4 buc)
58 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior OLIVOR 45x45 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
63 Lei
–11 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, albastru-verde
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior EMPARO 50x50 cm, vinoviu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
40 Lei
–32 %
Perna decorativa NEXIRO 45x45 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Seturi avantajoase
84 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior GRAVES 50x50 cm, galben
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husa: 100% bumbac
- Umplutura: 100% poliester
Dimensiuni
- Latime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
- Greutate: 800 g
Execuţie
- Temperatura de spalare recomandata 30 °C
- A nu se folosi înălbitor
- Nu uscați cu în mașină
- Închidere cu fermoar
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503985161 |
| Culoare: | Bej, Albastru |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Material umplutura: | Poliester |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Motiv: | Abstractie |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
Cod de reducere -15% "MAI15"
40 Lei
–5 %
Perna decorativa GIEL 45x45 cm, galbena
In stoc
(>10 buc)
38 Lei
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)