Perna de scaun MAZAKO 38x38 cm, roz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% bumbac
- Umplutură: 80% bumbac și 20% poliester
Culoare
- Roz
- Verde
- Crem
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Lungime: 38 cm
- Înălțime: 5 cm
- Greutate: 0,545 kg
Detalii
- Sireturi practice pentru prindere de spătar
- Sporiți confortul și asigurați moliciunea la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăriei și uzurii mobilierului
- La utilizarea în aer liber, perna trebuie protejată împotriva ploii și soarelui direct
- Nu uscați în uscător
- Nu înălbiți
- Nu călcați
- Nu curățați chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210804883007 |
| Culoare: | Roz |
| Greutate: | 0,545 kg |
| Material umplutura: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 5 cm, Joasa |
| Lungime: | 38 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 38 x 38 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)