Perna anatomica SOFT 30 x 50 cm
Produse asociate
Călduroase
94 Lei
–17 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Călduroase
147 Lei
–31 %
Pilota de lux 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
100 Lei
84 Lei
–33 %
Perna matlasata Premium 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
96 Lei
–1 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
210 Lei
–45 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata KOMFORT 140 x 200 cm + perna cu bile 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
115 Lei
105 Lei
–42 %
Perna de sanatate cu bile KOMFORT cu fermoar 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
60 Lei
52 Lei
–30 %
Perna matlasata 50 x 70 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,6 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
105 Lei
–45 %
Perna medicala cu bile KOMFORT 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
57 Lei
Călduroase
126 Lei
–31 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140x220 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
86 Lei
168 Lei
–32 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm + Perna Classic 70 x 90 cm
In stoc
(>10 buc)
114 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Spumă PUR
Dimensiuni
- Lățime: 30 cm
- Lungime: 50 cm
- Înălțime în cel mai jos punct: 9 cm
- Înălțime în cel mai înalt punct: 12 cm
Specificații
- Spălare: Cel puțin de 2 ori pe an la 40 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote si perne |
|---|---|
| EAN: | 8596605014211 |
| Dimensiuni perna: | 30 x 50 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 1 kg |
| Material umplutura: | spuma PUR |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anatomica: | Da |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Anti alergic: | Da |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)