Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husa: 100% poliester – microfibra
- Umplutură: 100% poliester - fibră tubulară
- Greutatea păturii: 1350 g
- Greutatea pernei: 650 g
Dimensiune
- Pătură: 140 x 200 cm
- Pernă: 70 x 90 cm
Detalii
- Termoreglare excelentă pentru confort pe tot parcursul anului
- Fibra tubulară își păstrează forma și volumul pe termen lung
- Potrivit pentru persoanele alergice datorită ușurinței întreținerii
- Temperatura de spălare recomandată: 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Poate fi uscat în uscătorul de rufe la temperatură scăzută
- Nu înălbi, nu călca
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote si perne |
|---|---|
| EAN: | 8596605045765 |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 2,6 kg |
| Material umplutura: | Fibra goala |
| Material exterior: | 100% microfibra |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Anti alergic: | Da |
| Calitatea hotelului: | Da |
| Capacitate de izolatie: | extra caldura, caldura |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Masa totala perna: | 650 g |
| Masa totala pilota: | 1350 g |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)