Pilota de vara racoritoare ELARIA, albastru inchis
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din microfibra BLUE STRIPES albastru
In stoc
(>10 buc)
de la 48 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perdea alba VINTORA cu model de frunze 140x250 cm
In stoc
(>10 buc)
48 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 819 Lei până la –40 %
Pat de o persoana stejar trufa, SOFIA 120 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 489 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–4 %
Perna din fibra goala DREAMSOFT 50x70 cm
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–4 %
Protectie saltea impermeabila matlasata din jersey BEDLOCK 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
59 Lei
–5 %
Perna cu spuma cu memorie BAMBOO DREAM 50x70 cm
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din microfibra MOLIRI grej
In stoc
(1 buc)
de la 48 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna anatomica VISCO LUXURY ALOE VERA 45x75 cm - geanta ZIP
In stoc
(>10 buc)
84 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 130 Lei până la –22 %
Lenjerie cocolino STARLIGHT albastru inchis
In stoc
(>10 buc)
de la 111 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 798 Lei până la –40 %
Pat dublu IKAROS 140 x 200 cm, antracit/alb
In stoc
(>10 buc)
de la 477 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Pilota de vara racoritoare CELIA, menta
In stoc
(>10 buc)
de la 50 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Călduroase
294 Lei
–54 %
Pilota frantuzeasca lux matlasata pe tot parcursul anului 200x220 cm
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Călduroase
189 Lei
–44 %
Pilota lux pe tot parcursul anului extinsa 140x220 cm
In stoc
(>10 buc)
105 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Călduroase
94 Lei
–17 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester – microfibră
- Umplutură: 100% poliester - microfibră cu efect similar cu puful (imitație pene)
- Greutatea părții superioare: 90 g/m2
- Greutatea umpluturii: 90 g/m2
Culoare
- Albastru închis
- Gri
Dimensiuni
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Detalii
- Pătură de vară ușoară cu efect de răcire
- Materialul superior al păturii, fin și moale
- Datorită ușurinței, poate fi folosită în călătorii
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului)
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote |
|---|---|
| EAN: | 5906679832070 |
| Culoare: | Gri, Albastru |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Gramaj: | 180 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anotimpuri: | Vara |
| Anti alergic: | Da |
| Capacitate de izolatie: | racoare |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Pentru alergici: | Pentru alergici |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)