Turban de par HAIRNEST din microfibra, roz deschis
Produse asociate
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban gri deschis cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Reduceri
23 Lei
–21 %
Prosop CARRARA 60x100 cm maro deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
18 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban roz cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Reduceri
23 Lei
–30 %
Prosop CARRARA 60x100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
16 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban rosu cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban albastru deschis cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban negru cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban gri inchis cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop turban turcoaz cu uscare rapida, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop CLARYSSE ELEGANCE 60x110 cm albastru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Reduceri
23 Lei
–4 %
Prosop CLARYSSE ELEGANCE 60x110 cm gri, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
19 Lei
–5 %
Prosop BARBARA 50x90 cm verde deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
18 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop CLYR 50x100 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop CARRARA 40x55 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
15 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Prosop SILUNO 50x100 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibră
Culoare
- Roz deschis
Dimensiuni
- Lungime: 65 cm
- Lățime: 25 cm
- Mărime universală
Detalii
- Mărime universală pentru toată lumea
- Manipulare ușoară și confort ridicat
- Uscare rapidă
- Confecționat din microfibră
- Temperatura de spălare recomandată conform etichetei producătorului 30 - 40 °C
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 5903678543464 |
| Culoare: | Roz |
| Material: | Microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,4 kg |
| Latime: | 25 cm |
| Executie: | Monocrome |
| Lungime: | 65 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Uscare rapida: | Uscare rapida |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)