Prosop de plaja cu uscare rapida BALEANA albastru 70 x 140 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibră absorbantă
- Gramaj: 250 gsm
Dimensiune
- 70 × 140 cm (toleranța ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material moale cu absorbție ridicată, care totodată se usucă rapid
- Cu un motiv delicat de acuarelă al balenei
- Motiv elegant și atemporal
- Spațiu suficient pentru a sta confortabil pe plajă și pe șezlong
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura recomandată de spălare până la 40 °C
- A nu se folosi înălbitor, a nu se curăța chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5906679842017 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Tip: | Prosoape |
| Executie: | Multicolore |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
| Uscare rapida: | Uscare rapida |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)