Prosop de plaja cu uscare rapida NAUTICA colorat 70 x 140 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra absorbantă
- Gramaj: 250 gsm
Dimensiune
- 70 × 140 cm (toleranță ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material moale cu absorbție mare, care se usucă rapid
- Imprimarea detaliată a scoicilor și stelelor de mare este foarte realistă
- Motiv elegant și atemporal
- Suficient spațiu pentru a sta confortabil pe plajă sau pe șezlong (100 × 180 cm)
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura recomandată de spălare până la 40 °C
- Nu înălbiți, nu curățați chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5906679835552 |
| Culoare: | Colorat |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)