Prosop de plaja cu uscare rapida BREEZIO turcoaz 70 x 140 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra absorbantă
- Greutate specifică: 250 gsm
Dimensiune
- 70 × 140 cm (toleranță ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material moale cu absorbție ridicată, care se usucă rapid în același timp
- Imprimare detaliată cu dubă retro, care arată foarte realist
- Motiv elegant și atemporal
- Suficient spațiu pentru așezare confortabilă pe plajă și șezlong
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura recomandată de spălare până la 40 °C
- Nu se albește, nu se curăță chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5906679841843 |
| Culoare: | Turcoaz |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)