Prosop de plaja XL cu uscare rapida AQUALIS albastru 100 x 180 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra absorbantă
- Greutate specificație material: 250 gsm
- Greutate: 450 g
Dimensiuni
- 100 × 180 cm (toleranță ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material moale cu absorbanță înaltă, care se usucă în același timp rapid
- Imprimare detaliată a stelei de mare și a rechinului, foarte realistă
- Motiv elegant și atemporal
- Suficient spațiu pentru o poziție confortabilă pe plajă și pe șezlong (100 × 180 cm)
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura recomandată de spălare până la 40 °C
- Nu albiți, nu curățați chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5906679835620 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 100 x 180 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)