Prosoape de bucatarie de Craciun intr-o cutie cadou set de 6 buc
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop de bucatarie KITCHEN, 4 buc
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
283 Lei
–44 %
Scaun alb din plastic KATO
In stoc
(>10 buc)
156 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosoape de bucatarie VESTRA 50x70 cm, 3 bucăti
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–40 %
Sort de talie joasa din piele ecologica GRILL AND SERVE, negru
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
21 Lei
–33 %
Prosoape de bucatarie standard 5 buc.
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Servetele LINTERO 50x70 cm, 3 bucati
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 6 Lei până la –30 %
Laveta bucatarie Crystal verde
In stoc
(>10 buc)
de la 6 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Sort de bucatarie CHECKS, alb-negru
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosoape TESSARO 50x70 cm, 5 bucati
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Sort de bucatarie MOOD FOR FOOD, gri
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
74 Lei
–71 %
Prosop albastru FREJA LIGHT BLUE
In stoc
(10 buc)
21 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 6 Lei până la –30 %
Laveta bucatarie Crystal galbena
In stoc
(>10 buc)
de la 5 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Sort de bucatarie alb-negru CLOVER
In stoc
(10 buc)
32 Lei
Descriere detaliată a produsului
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape si manusi de bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 8596605045512 |
| Culoare: | Alb, Bej, Rosie |
| Material: | 100% bumbac |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Latime: | 40 cm |
| Lungime: | 60 cm |
| Dimensiune: | 40 x 60 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)