Poncho pentru copii SIRENA MARINA albastru-gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra
Culoare
- Albastru-gri
- Cu imagine
Dimensiuni
- Lățime: 60 cm
- Lungime: 90 cm | 120 cm (inclusiv gluga)
- Dimensiune în funcție de varianta aleasă
Specificații
- Recomandăm pentru copii de la 3 la 7 ani
- Glugă practică
- Închidere cu capse
- Uscare rapidă
- Material antialergic
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- La prima spălare, este necesar să se spele separat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosop poncho pentru copii |
|---|---|
| Culoare: | Gri, Albastru |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,6 kg |
| Latime: | 60 cm |
| Inchidere: | Cu capse |
| Executie: | Multicolore |
| Lungime: | 120 cm, 90 cm |
| Model: | Cu image |
| Pentru copii: | Pentru copii |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)