Saltea pentru patut copii Culoare alb, BASIC 80x160 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Culoarea spumei și cusăturile husei de saltea pot diferi de cele reprezentate în imagine - culoarea spumei și cusăturile nu afectează proprietățile saltelei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Saltele pentru patuturi de copii |
|---|---|
| Dimensiuni saltea: | 80 x 160 cm |
| Latime: | 80 cm |
| Duritatea saltelei: | Moale H1 – H2 |
| Tip: | Spumoase |
| Inaltimea saltelei: | 5 cm |
| Lungime: | 160 cm |
| Marime: | Pentru copii |
| Recomandat pentru: | Saltele pentru copii |
| Tip de spuma: | PUR spuma |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)