Somiera cu lamele drepte si banda textila 180x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Masiv de pin
- Textil
Dimensiuni (toleranță de fabricație 0,5%)
- Dimensiunea somierului: 180 x 200 cm
- Somierul este alcătuit din 2 somiere de 90 x 200 cm
- Secțiune transversală lamelă: 1,85 x 5,8 cm
- Număr de lamele: 12
- Capacitate de susținere: 110 kg pe persoană
Specificații
- Somier fix lamelar potrivit pentru toate paturile
- Somierul poate fi utilizat pentru toate tipurile de saltele
- Lamelele sunt unite prin bandă textilă pentru distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de a rula somierul
- Lamelele sunt pre-găurite pentru a facilita fixarea de cadrul patului
- Șuruburile pentru fixare nu sunt incluse
- În cazul spargerii lamelă, garantăm înlocuirea gratuită
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016628 |
| Greutate: | 10,75 kg |
| Latime: | 180 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele drepte |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 12 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)