Scaun de bar NADO VELVET roz inchis cu picioare decor stejar
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Roz închis
- Metal: decor stejar
Dimensiuni
- Lățimea șezutului: 43,5 cm
- Adâncimea șezutului: 33 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Greutate: 5,5 kg
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Specificații
- Design atemporal cu ergonomie excelentă
- Picioarele sunt asigurate cu protecții care protejează podeaua de zgârieturi
- Livrat în formă demontată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332097548 |
| Culoare: | Roz |
| Greutate: | 5,5 kg |
| Latime: | 43,5 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 33 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)