Scaun bucatarie OSAKA plastic, gri deschis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Gri deschis
Dimensiunile scaunului (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Capacitate: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Specificații
- Șezut ergonomic conturat
- Posibilitate de utilizare atât în interior, cât și în exterior
- Șezut ușor cu întreținere facilă
- Picioare detașabile pentru depozitare ușoară după sezon
- Recomandăm protejarea de expunerea prelungită la soare pentru a menține culoarea
- Livrat neasamblat
Scaun stilat pentru casă și grădină
Acest scaun modern este o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică acasă și în exterior. Datorită construcției ușoare, dar durabile, din polipropilenă, îl veți putea muta cu ușurință din bucătărie sau sala de mese pe terasă, balcon sau în grădină. Șezutul ergonomic conturat oferă confort atunci când stați cu familia, la birou, și când vă bucurați de aer liber. Designul minimalist se potrivește perfect în interioare moderne și spații exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, relaxare estivală sau odihnă la soare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de luat masa |
|---|---|
| EAN: | 5361121256024 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 3,4 kg |
| Latime: | 47 cm |
| Inaltime: | 82 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)