Scaun FRANCO VELVET gri
Produse asociate
187 Lei
–21 %
Scaun BALI MARK gri deschis cu picioare din fag
In stoc
(>10 buc)
147 Lei
187 Lei
–18 %
Scaun BALI MARK gri inchis cu picioare din fag
In stoc
(>10 buc)
152 Lei
Reduceri
182 Lei
–20 %
Scaun BALI MARK alb si negru cu picioare de fag
In stoc
(>10 buc)
144 Lei
229 Lei
–35 %
Scaun BALI MARK alb si negru cu picioare negre
In stoc
(>10 buc)
148 Lei
208 Lei
–17 %
Scaun de masa transparent cu picioare din lemn de fag, BALI MARK
In stoc
(>10 buc)
171 Lei
Reduceri
119 Lei
–10 %
Scaun OSAKA gri ardezie cu picioare negre
In stoc
(>10 buc)
107 Lei
180 Lei
–18 %
Scaun bej BALI MARK cu picioare din lemn de fag
In stoc
(>10 buc)
147 Lei
Reduceri
119 Lei
–6 %
Scaun coral OSAKA cu picioare negre
In stoc
(>10 buc)
111 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material scaun
- Țesătură catifea: Bluvel 14 gri
- Metal: negru / auriu
Dimensiuni scaun
- Latime: 54 cm
- Adancime: 46 cm
- Inaltime: 80 cm
- Inaltime sezut: 47 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune |
|---|---|
| EAN: | 05901477283857 |
| Culoare: | Gri, Neagra |
| Greutate: | 6 kg |
| Latime: | 54 cm |
| Inaltime: | 80 cm |
| Adancime: | 46 cm |
| Aspect: | Fotoliu scaun |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)