OFERTA Scaun din plastic TREGO cu brate, verde II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic (polipropilen): Verde
Dimensiuni
- Lățimea spătarului: 42 cm
- Lățimea șezutului: 40 cm
- Adâncime totală: 52 cm
- Înălțime: 80 cm
- Înălțimea șezutului: 45 cm
- Înălțimea brațului de la sol: 64 cm
- Lățimea totală a brațelor: 55 cm
- Distanța interioară între brațe în față: 48 cm
- Distanța interioară între brațe în spate: 47 cm
- Greutate: 4,45 kg
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Specificații
- Stivuibil
- Construcție ușoară
- Design aerisit și modern
- Plasticul nu este stabil la UV, recomandăm protejarea scaunului de lumina solară
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Material: | Plastic |
| Greutate: | 4,45 kg |
| Latime: | 42 cm |
| Tip: | Asezat |
| Inaltime: | 80 cm |
| Adancime: | 52 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Forma spatarului: | Perforat |
| Inaltimea Scaunului: | 45 cm |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
| Pliabil: | Stivuibil |
| Pozitionare: | Fixa |
| Rotativ: | Nu |
| Stil: | Modern |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)