Reducere Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru calitatea II.
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic (polipropilen): Albastru
Dimensiuni
- Lățimea spătarului: 42 cm
- Lățimea șezutului: 40 cm
- Adâncimea totală: 52 cm
- Înălțimea: 80 cm
- Înălțimea șezutului: 45 cm
- Înălțimea brațelor de la sol: 64 cm
- Lățimea totală a brațelor: 55 cm
- Distanța interioară a brațelor în față: 48 cm
- Distanța interioară a brațelor în spate: 47 cm
- Greutatea: 4,45 kg
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Specificații
- Stivuibilă
- Construcție ușoară
- Design modern și aerisit
- Plasticul nu este stabil UV, recomandăm protejarea scaunului de radiațiile solare
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Plastic |
| Greutate: | 4,45 kg |
| Latime: | 42 cm |
| Tip: | Asezat |
| Inaltime: | 80 cm |
| Adancime: | 52 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Forma spatarului: | Perforat |
| Inaltimea Scaunului: | 45 cm |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
| Pliabil: | Stivuibil |
| Pozitionare: | Fixa |
| Rotativ: | Nu |
| Stil: | Modern |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)