Perna pentru scaun STANDARD galben
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Partea superioară: Microfibră
- Partea inferioară: Material nețesut
- Umplutură: Spumă
Culoare
- Galben
Dimensiuni
- Lungime: 39 cm
- Lățime: 36 cm
- Înălțime: 1,5 cm
Specificații
- Șnururi practice pentru prinderea de spătar
- Crește confortul și asigură moliciunea la ședere
- Împiedică pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăriei și uzurii mobilierului
- Potrivit și pentru utilizare în exterior
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 - 40 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 8596605001068 |
| Culoare: | Galben |
| Greutate: | 0,2 kg |
| Material umplutura: | spuma |
| Latime: | 36 cm |
| Lungime: | 39 cm |
| Dimensiune: | 39 x 36 cm |
| Material de acoperire: | 100% microfibraa |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)