Prosop WORKER 50x100 cm, albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac în țesătură twill
Culoare
- Albastru
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 30 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Calcare până la 200 °C
- Nu spălați cu articole de îmbrăcăminte care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru a menține delicatețea, finețea și capacitatea de absorbție pe termen lung, nu este recomandată utilizarea balsamului de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cele mai ieftine prosoape mici |
|---|---|
| Material: | 100% bumbac |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,1 kg |
| Latime: | 50 cm |
| Lungime: | 100 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)