Prosop copii Bella 30x50 cm albastru, 100% bumbac
Produse asociate
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm visiniu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella gri inchis 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Reduceri
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm mov, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm cian, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop de maini KIDS pentru copii 30x50 cm albastru
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop de maini KIDS pentru copii 30x50 cm verde
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop de maini KIDS pentru copii 30x50 cm portocaliu
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop Classic mic gri inchis 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ galben pisica 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Densitate: 450 g/m2
Culoare
- Albastru
Dimensiune
- 30 x 50 cm
Specificații
- Fără bordură
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru a menține finețea, pufoșenia și absorbția de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici pentru maini |
|---|---|
| EAN: | 8596605013849 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 450 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,07 kg |
| Model: | Fara motiv, Motiv pentru copii |
| Dimensiune: | 30 x 50 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)