Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
Produse asociate
de la 819 Lei până la –32 %
Pat dublu Culoare alb/stejar sonoma, IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 556 Lei
de la 777 Lei până la –38 %
Pat dublu Ikaros, alb/stejar sonoma 140x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
4 saptamani
de la 477 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 159 cm |
| Înălțimea (inclusiv roțile) | 17 cm |
| Adâncime | 57,5 cm |
Pachetul cutiei de depozitare include:
- 1x fața cutiei
- 1x spatele cutiei
- 4x sololit pentru baza cutiei
- 2x șină de conectare pentru sololituri
- 1x placă centrală pentru conectarea solidă a plăcilor de sololit de la baza cutiei
- 1x lateral stâng și 1x lateral drept al cutiei
- Material de conectare
- Instrucțiuni de montaj
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605041590 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 10,45 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57,5 cm |
| Decor din lemn: | Stejar sonoma |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 159 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)