Hamac ZENVIO 200x80 cm, albastru + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nailon
Culoare
- Albastru - verde
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungime frânghii de fixare: cca 35 cm
- Frânghii de legare: 2 m
- Dimensiunea genții: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din material textil de bumbac rezistent
- Include un săculeț pentru transport ușor
- Include două frânghii de legare
Bucurați-vă de o bine meritată relaxare cu acest hamac confortabil, care vă va ajuta să creați un loc plăcut pentru odihnă atât acasă, cât și în aer liber. Datorită designului său ușor și practic, îl puteți agăța cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon sau îl puteți lua cu voi într-o excursie în natură. Materialul plăcut și structura stabilă asigură confort la fiecare odihnă, citirea unei cărți sau lenevirea în aer liber. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de relaxare, când doriți să reduceți ritmul și să vă bucurați de liniște.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Verde, Albastru |
| Greutate: | 1 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)