Somiera cu lamele drepte si banda textila 120 x 200 cm
Produse asociate
de la 966 Lei până la –20 %
Saltea cu arcuri SOMMERA 18 cm 120 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 770 Lei
de la 1 050 Lei –5 %
Saltea de cocos COCO MAXI 20 cm 120 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 992 Lei
de la 871 Lei până la –45 %
Saltea din spuma DELUXE 120 x 200 cm
In stoc
(6 buc)
de la 471 Lei
105 Lei
–7 %
Somiera cu lamele curbate 90x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
97 Lei
210 Lei
–23 %
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
160 Lei
112 Lei
–6 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
In stoc
(>10 buc)
105 Lei
210 Lei
–7 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
194 Lei
234 Lei
–6 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
218 Lei
100 Lei
–4 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 80x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
96 Lei
210 Lei
–10 %
Somiera cu lamele curbate 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
188 Lei
126 Lei
–47 %
Somiera cu lamele 80 x 160 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
66 Lei
210 Lei
–7 %
Somiera cu lamele curbate 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
195 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Masiv de pin
- Țesătură
Dimensiuni (toleranță de producție 0,5%)
- Dimensiune cadru: 120 x 200 cm
- Secțiune transversală lamelă: 1,85 x 5,8 cm
- Număr de lamele: 12
- Capacitate de încărcare: 110 kg pe persoană
Specificații
- Cadru de lamele fix potrivit pentru toate paturile
- Cadru poate fi utilizat pentru toate tipurile de saltele
- Lamelele sunt legate cu o bandă textilă pentru o distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de rulare a cadrului
- Lamelele sunt pre-găurite pentru o fixare ușoară la cadrul patului
- Șuruburile pentru fixare nu sunt incluse în pachet
- În caz de crăpare a unei lamele, garantăm substituirea gratuită
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016598 |
| Greutate: | 7 kg |
| ? Tip lamele: | Lamele drepte |
| Inaltime: | 120 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 120 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 12 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)