Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
Produse asociate
de la 1 029 Lei până la –24 %
Saltea din cocos COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 773 Lei
de la 861 Lei până la –28 %
Saltea cu arcuri impachetate SOMMERA 18 cm 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 619 Lei
170 Lei
–4 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 140x200 cm
In stoc
(>10 buc)
163 Lei
de la 735 Lei până la –48 %
Saltea din spuma DELUXE 90 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 382 Lei
de la 609 Lei până la –24 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 464 Lei
105 Lei
–7 %
Somiera cu lamele curbate 90x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
97 Lei
210 Lei
–23 %
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
160 Lei
210 Lei
–7 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
194 Lei
146 Lei
–3 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 120 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
141 Lei
234 Lei
–6 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
218 Lei
100 Lei
–4 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 80x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
96 Lei
210 Lei
–10 %
Somiera cu lamele curbate 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
188 Lei
126 Lei
–47 %
Somiera cu lamele 80 x 160 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
66 Lei
210 Lei
–7 %
Somiera cu lamele curbate 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
195 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Masiv din lemn de pin
- Textilie
Dimensiuni (toleranță de fabricație 0,5%)
- Dimensiune cadru: 90 x 200 cm
- Secțiune șipcă: 1,85 x 5,8 cm
- Număr de șipci: 12
- Capacitate de încărcare: 110 kg per persoană
Specificatii
- Cadru cu șipci fix potrivit pentru toate paturile
- Cadrul poate fi utilizat pentru toate tipurile de saltele
- Șipcile sunt conectate cu o bandă textilă pentru distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de rulare a cadrului
- Șipcile sunt pre-găurite pentru fixare ușoară la cadrul patului
- Șuruburile pentru fixare nu sunt incluse
- În caz de rupere a unei șipci, garantăm înlocuirea gratuită
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| Material: | Lemn |
| Greutate: | 5,75 kg |
| Latime: | 90 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele drepte |
| Adancime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 12 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)