Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Lemn de mesteacăn
- Textil
- Lac ecologic transparent cu certificare PZH
Dimensiuni (toleranță de fabricație 0,5%)
- Dimensiune somieră: 140 x 200 cm
- Secțiunea transversală a lamelei: 55 x 8 mm
- Număr de lamele: 13
- Distanța dintre lamele: 12 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg pe persoană
Specificații
- Somieră lamelară flexibilă care oferă suport confortabil corpului
- Datorită flexibilității, minimizează punctele de presiune și distribuie greutatea corpului
- Somiera poate fi folosită pentru toate tipurile de saltele
- Lamelele sunt unite cu o bandă textilă pentru o distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de a rula somiera
- Lamelele sunt pre-găurite pentru o atașare ușoară la cadrul patului
- Șuruburi pentru fixare sunt incluse în pachet
- Somiera se fixează doar la margini și la mijloc
- În cazul ruperii lamelei, garantăm înlocuirea gratuită
- Cadrul nu este inclus în somieră
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605020601 |
| Greutate: | 6,2 kg |
| Latime: | 140 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele curbate |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 140 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 13 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)