Lenjerie de pat pentru copii din bumbac JUNGLE DREAM colorata, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din bumbac
Materialul cel mai larg răspândit pentru așternuturi este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea prețului. Bumbacul este respirabil, moale și evacuează excelent orice umiditate. Este potrivit și pentru persoanele care transpiră mai mult noaptea. Un posibil dezavantaj este șifonarea și necesitatea călcării ulterioare. Bumbacul dovedit de-a lungul anilor este o fibră naturală obținută din planta de bumbac, care este blândă cu pielea întregului corp.
Material
- 100% bumbac
Culoare
- Albastru
- Galben
- Roz
- Verde
- Galben
Caracteristici
- Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria trebuie călcată
Răspunsuri practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria
- Spălați lenjeria separat, întoarsă pe dos
- Utilizați un detergent adecvat pentru material și culoarea lenjeriei
- După spălare, alegeți centrifugarea delicată
- Călcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 husa pentru pătură 140 x 200 cm | 1 husa pentru pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat pentru copii |
|---|---|
| Culoare: | Colorat |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | 100% bumbac |
| Greutate: | 0,7 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Pentru copii, Animale, Imagine |
| Stil lenjerie de pat: | Pentru copii |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Nu |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Pret: | Leftine pana la 130 Lei |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)