Fotoliu gonflabil cu taburet RESTIO 86x88 cm, gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Culoare
- Gri
Dimensiuni
- Lățime: 88 cm
- Adâncime: 116 cm
- Înălțime: 86 cm
- Diametru taburet: 55 cm
- Înălțime taburet: 30 cm
- Greutate: 2 kg
Specificații
- Fotoliu gonflabil potrivit pentru interior și grădină
- Include un taburet practic
- Partea superioară este acoperită cu țesătură catifelată
- Datorită greutății reduse, este ideal și pentru călătorii
Confort oriunde și oricând
ucură-te de confort maxim fără efort inutil. Fotoliul gonflabil cu taburet reprezintă soluția ideală pentru relaxare acasă, în grădină și în călătorii. Datorită ușurinței de manipulare și a greutății reduse, îl poți avea întotdeauna la îndemână – fie că vrei să te relaxezi după o zi obositoare sau să creezi un loc confortabil pentru a te întâlni cu prietenii. Suprafața plăcută și designul practic îl fac un companion excelent pentru bunăstarea cotidiană.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5906679835347 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 2 kg |
| Latime: | 88 cm |
| Inaltime: | 86 cm |
| Adancime: | 116 cm |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltime taburet: | 30 cm |
| Latime taburet: | 55 cm |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)