Masuta de gradina SIRVON metalica 50x70 cm, neagra
Produse asociate
Seturi avantajoase
279 Lei
–22 %
Set 2 bucati scaune de gradina TAVERNO negru
In stoc
(>10 buc)
215 Lei
Reduceri
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Reduceri
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, verde
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
150 Lei
–5 %
Masa rotunda de gradina cu blat de sticla ISLAND 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
142 Lei
Noutăți
Seturi avantajoase
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, neagra
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Noutăți
Seturi avantajoase
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/petrol.
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Noutăți
Masa de gradina rotunda cu blat din sticla ISLAND 90 cm, negru
In stoc
(6 buc)
264 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Metal: negru
Dimensiuni
- Lungime: 50 cm
- Lățime: 50 cm
- Înălțime totală: 70 cm
- Greutate: 2,5 kg
Specificații
- Măsuță de grădină și pentru interior
- Mâner în mijlocul măsuței pentru transport ușor
- Construcție metalică rezistentă
- Se recomandă protejarea împotriva condițiilor meteorologice nefavorabile
Însoțitor practic pentru orice colț
Această măsuță de dimensiuni reduse și elegantă va deveni rapid un ajutor indispensabil în casa dvs. și în grădină. O veți utiliza la cafeaua de dimineață pe terasă, pentru odihna de după-amiază la umbra copacilor sau ca accesoriu stilat lângă fotoliul din living. Datorită mânerului practic, o puteți muta ușor acolo unde aveți nevoie. Designul minimalist în combinație cu funcționalitatea adaugă spațiului dvs. un aspect modern și aerisit, în timp ce construcția solidă asigură utilizarea zilnică de încredere.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 4031456777983 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | metal |
| Greutate: | 2,5 kg |
| Latime: | 50 cm |
| Inaltime: | 70 cm |
| Lungime: | 50 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)