Fotoliu gonflabil cu taburet RESTIO 86x88 cm, negru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Culoare
- Negru
Dimensiuni
- Lățime: 88 cm
- Adâncime: 116 cm
- Înălțime: 86 cm
- Diametrul taburetului: 55 cm
- Înălțimea taburetului: 30 cm
- Greutate: 2 kg
Specificații
- Fotoliu gonflabil potrivit pentru interior și grădină
- Include un taburet practic
- Partea superioară este acoperită cu o țesătură de catifea moale
- Datorită greutății reduse, este ideal și pentru călătorii
Confort oriunde și oricând
Bucurați-vă de confort maxim fără efort inutil. Fotoliul gonflabil cu taburet reprezintă soluția ideală pentru relaxare acasă, în grădină și în călătorii. Datorită manipulării ușoare și greutății reduse, îl puteți avea mereu la îndemână – fie că doriți să vă odihniți după o zi obositoare, fie că doriți să creați un loc confortabil pentru a vă întâlni cu prietenii. Suprafața plăcută și designul practic îl fac un companion excelent pentru confortul zilnic.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5906679835330 |
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 2 kg |
| Latime: | 88 cm |
| Inaltime: | 86 cm |
| Adancime: | 116 cm |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltime taburet: | 30 cm |
| Latime taburet: | 55 cm |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)