Set bistro pliabil din 3 piese Culoare maro, HOUTEN
Produse asociate
Vezi în AR ❖
247 Lei
–25 %
Scaun de masa KATO din plastic, negru
In stoc
(>10 buc)
183 Lei
Reduceri
Vezi în AR ❖
247 Lei
–45 %
Scaun de masa KATO din plastic, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
247 Lei
–40 %
Scaun de masa KATO din plastic, culoarea coral
In stoc
(>10 buc)
148 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Seturi avantajoase
Vezi în AR ❖
279 Lei
–22 %
Set 2 bucati scaune de gradina TAVERNO negru
In stoc
(1 buc)
215 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Scaun pliabil de camping VENTO 38 cm, albastru
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Scaun pliabil de turism VENTO 38 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
146 Lei
–10 %
Scaun din plastic TREGO, verde
In stoc
(>10 buc)
131 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, verde
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–9 %
Scaun de camping pliabil TRAIL, crem
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
150 Lei
–10 %
Masa rotunda de gradina cu blat de sticla ISLAND 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Seturi avantajoase
412 Lei
–7 %
Set de gradina OSAKA SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, alb
In stoc
(>10 buc)
383 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
172 Lei
–10 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, antracit
In stoc
(>10 buc)
154 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Fotoliu de gradina bej MADEIRA
In stoc
(8 buc)
522 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Seturi avantajoase
Vezi în AR ❖
395 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/bej
In stoc
(>10 buc)
367 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Vezi în AR ❖
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
In stoc
(>10 buc)
2 900 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Lemn masiv de salcâm finisat în ulei
Culoare
- Maro
Dimensiuni masă
- Lungime: 60 cm
- Lățime: 60 cm
- Înălțime: 73 cm
Dimensiuni scaun
- Lățime: 40 cm
- Adâncime: 53 cm
- Înălțime: 80 cm
- Înălțime șezut: 44 cm
Detalii
- Pachetul conține 1 masă pliabilă și 2 scaune pliabile
- Se recomandă acoperirea setului în condiții meteo nefavorabile
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 8718475609414 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Lemn |
| Adancimea scaunului: | 53 cm |
| Dimensiunile mesei: | 60 x 60 x 73 cm |
| Dimensiunile scaunului: | 40 x 53 x 80 cm |
| Inaltimea mesei: | 73 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm, 80 cm |
| Latimea masutei: | 60 cm |
| Latimea scaunului: | 40 cm |
| Lungimea mesei: | 60 cm |
| Potrivit pentru exterior: | Da |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)