Set de gradina TREGO ISLAND - 4 scaune si masa rotunda ø 90 cm, alba
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Scaune: polipropilen - alb
- Masa: metal - neagră
- Blat: sticlă securizată
Dimensiuni scaun
- Lățimea spătarului: 42 cm
- Lățimea șezutului: 40 cm
- Adâncime totală: 52 cm
- Înălțime: 80 cm
- Înălțimea șezutului: 45 cm
- Greutate: 4,13 kg
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Dimensiuni masă +/- 0,5 cm
- Diametru: 90 cm
- Înălțime: 70 cm
- Grosimea sticlei: 4 mm
- Greutate: 12,2 kg
Specificații
- Set de masă pentru grădină pentru 4 persoane
- Construcție ușoară și aerisită a scaunelor
- Picioarele scaunelor detașabile pentru depozitare ușoară în afara sezonului
- Masa cu construcție metalică și blat rezistent din sticlă securizată
- Plasticul nu este stabil UV, recomandăm protejarea scaunelor de expunerea prelungită la soare
- Livrat demontat
Setul de masă de grădină este o alegere excelentă pentru mese confortabile și relaxare în aer liber. Datorită construcției ușoare, se mută ușor și se potrivește perfect pe terasă, balcon și grădină. Veți aprecia designul practic în timpul prânzurilor de familie, întâlnirilor cu prietenii și relaxării zilnice în zilele călduroase. Combinația de materiale durabile și design aerisit aduce confort, întreținere ușoară și un aspect modern potrivit pentru diverse spații exterioare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Neagra |
| Greutate: | 30,22 kg |
| Tip: | Asezat |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Adancimea scaunului: | 52 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitatea scaunului: | 120 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Diametrul mesei: | 90 cm |
| Forma spatarului: | Perforat |
| Inaltimea mesei: | 70 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 45 cm, 80 cm |
| Latimea scaunului: | 42 cm |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
| Material scaun: | Plastic |
| Materialul mesei: | Metal |
| Materialul placii: | Sticlă temperata |
| Pliabil: | Stivuibil |
| Pozitionare: | Fixa |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Stil: | Modern |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)