Noptiere HAVANA (2 buc), stejar trufa
Produse asociate
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona stejar
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
273 Lei
–34 %
Noptiera Ilona pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
180 Lei
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona arin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
336 Lei
–28 %
Noptiera Ilona nuc
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
239 Lei
357 Lei
–27 %
Noptiera Ilona gri
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(2 buc)
260 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material: placă laminată
Decor lemn: stejar trufă
Dimensiunile noptierei:
| Înălţime | 42 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțimea sertarului | 18 cm |
| Înălțimea de jos până la sertar | 16 cm |
| Înălțimea sertarului | 18 cm |
| Înălțimea piciorului | 5 cm |
| Grosimea plăcii | 1,8 cm |
| Lățimea mânerului | 12 cm |
Notă: Nuanța decorului de stejar poate varia ușor în funcție de lotul de producție.
Instrucțiuni pentru asamblarea noptierei
Pachetul noptierei contine:
- 1x partea stângă și 1x dreapta a mesei cu suport fix pentru sertar
- 1x sertar asamblat ferm
- 1x blat superior al noptierei
- 1x blat inferior al noptierei
- Elemente de fixare
- Instrucțiuni pentru asamblare
- Garantie : 2 ani
- Setul include 2 noptiere
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Noptiere |
|---|---|
| Material: | PAL laminat |
| Latime: | 40 cm |
| Inaltime: | 42 cm |
| Adancime: | 40 cm |
| Decor din lemn: | Stejar trufa |
| Pret: | Leftine pana la 330 Lei |
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona stejar
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
Reduceri
63 Lei
–58 %
Cearsaf jersey cu elastic gri deschis, 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)