Perna decorativa BRACHIOSAURUS 40x40 cm, verde
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material husă: 100% poliester
- Material umplutură: 100% poliester
Culoare
- Verde
- Maro
Dimensiuni
- Lățime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Grosime: 10 cm
- Greutate: 0,3 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu fermoar
- Umplutura este inclusă
- Imprimeul este pe o singură față
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu albiti
- Nu uscați în uscător
Accesorii pentru camera copiilor
Accesoriile pentru camera copiilor ajută la crearea unui mediu jucăuș, confortabil și inspirativ, în care copiii se simt bine în fiecare zi. Pernele decorative, textilele și alte accesorii de interior înviorează ușor spațiul și îi oferă un stil personal. Datorită motivelor vesele și materialelor fine, camera copiilor se transformă într-un loc ideal pentru odihnă, joacă și momente pline de imaginație.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| Culoare: | Maro, Verde |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Pentru copii |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)